• Fashion Jewellery Sacral www.zlote-korony.pl

  dodano: 17-06-2013 19:13

  Firma Fashion Jewellery od 2006 roku jest wiodącym producentem złotej biżuterii z brylantami i unikatowymi kamieniami szlachetnymi. Duże doświadczenie i sukcesy w branży jubilerskiej skłoniły nas do stworzenia działu poświęconego projektom sakralnym - Fashion Jewellery Sacral.

  Wszystkie wyroby powstające w naszej pracowni to projekty indywidualne, wykonywane techniką ręczną przez Katarzynę Klimas – mistrzynię złotnictwa, laureatkę wielu konkursów jubilerskich.. Wśród nich znalazły się między innymi: złote korony na figury, złote korony na obrazy, berła, srebrne repliki koron i bereł, dewocjonalia, figury świętych, różańce, medaliki, krzyżyki, krzyże naścienne i wiele innych. Zajmujemy się również renowacją zniszczonych koron, biżuterii oraz naczyń eucharystycznych. Specjalizujemy się w wycenie kamieni naturalnych, przedmiotów sakralnych oraz wyrobów jubilerskich. Po każdej ekspertyzie wyrobów wartościowych wystawiamy certyfikat autentyczności. Od lat cieszymy się autorytetem i zaufaniem wśród duchownych i świeckich. Zrobimy wszystko by Państwa nie zawieść.

 • Fashion Jewellery wciąż na szczycie!

  dodano: 29-03-2012 15:27

  Kolejne Międzynarodowe Targi Gdańskie za nami i kolejny sukces na naszym koncie. Nie pozwoliliśmy wyprzedzić się konkurencji. W Ogólnopolskim Konkursie Złotników i Jubilerów ”Bursztynowe Rzemiosło” AMBERIF 2012, kategoria Euro 2012",  zdobyliśmy II - gie miejsce, zostając tym samym na szczycie, ponieważ komisja postanowiła nie przyznawać I - szej nagrody. Pracę konkursową "Eurowizor" wykonała techniką ręczną nasza Mistrzyni Złotnictwa Katarzyna Klimas. W pracy zostały użyte: potężny bursztyn o masie 670 gramów, złoto i srebro oraz brylanty naturalne o łącznej masie 1,70 ct i barwach H, Light Yellow, Yellow, Light Brown, Brown. Dyplomami wynagrodzili nasze starania również Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Pomorska Izba Rzemieślinicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
  Mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogli informować Państwa o kolejnych sukcesach.

 • Nagroda za NAJLEPSZE STOISKO przyznana przez Krajową Izbę Gospodarczą Bursztynu dla Fashion Jewellery!

  dodano: 06-10-2011 14:26

  Tegoroczną nagrodę za Najlepsze Stoisko na Targach Złoto Srebro Czas, przyznawaną przez Krajową Izbę Gospodarczą Bursztynu trafiła do firmy Fashion Jewellery.

  W Kapitule zasiadali przedstawiciele firm Amber Costa, Amberlight oraz Artnika, którzy docenili "tajemniczość, elegancję i przejrzystość" naszego stoiska oraz fakt, że "pozytywnie odbiegało od schematów". "W Polsce tego typu stoiska - charakteryzujące się spójnym, przemyślanym designem, funkcjonalne a jednocześnie nieprzesadzone - są ciągle jeszcze rzadkością" - podsumował przewodniczący kapituły Mikołaj Hałuszczuk.  Więcej na stronie TUTAJ!

 • I miejsce na targach ZŁOTO SREBRO CZAS 2011 w Warszawie!

  dodano: 06-10-2011 13:30

  Z dumą informujemy o zdobyciu I miejsca w X jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Złoto i Srebro w Rzemiośle. Nagrodę w kategorii Seniorzy zdobyła nasza utalentowana złotniczka Katarzyna Klimas, która zaprezentowała pracę "Kontrast" (praca wykonana wyłącznie techniką ręczną). Spinki do mankietów wykonane zostały w całości ręcznie ze złota pr. 0,750 oraz kryształów naturalnych diamentów (o łącznej masie 1,80 ct) oraz diamentów oszlifowanych (0,30 ct).
  Nagrodę przyznano na targach Złoto Srebro Czas 2011 w Warszawie.

 • Targi ZŁOTO SREBRO CZAS 2011 w Warszawie

  dodano: 30-09-2011 18:53

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas XII Targów Biżuterii i Zegarków ZŁOTO SREBRO CZAS 2011, które odbędą się w Warszawie (Warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14) w dniach 30.09-2.10 2011. Na naszym stoisku zaprezentujemy najnowszą kolekcję ekskluzywnej biżuterii autorstwa Katarzyny Klimas, a także szeroką ofertę biżuterii z brylantami, w tym złote pierścionki z brylantami oraz obrączki ślubne. STOISKO G3